New Page 1
Anasayfa  İletişim   Diplomat Magazine

New Page 1

New Page 1
 
 
Bir Türk firması israil’de gökdelenler, elektrik santraları, su arıtma tesisleri, modern konutlar,resmi binalar ve altyapı tesisleri inşa ediyor. israil’de “Yılmazlar Construction Group” olarak büyük itibar sağlamış olan firmanın inşa ettiği köprüler, iki ülke arasında adeta birer dostluk ve güven köprüsü haline dönüşmüş.
 
Yaklaşık 15 yıla yakın bir süredir israil’de faaliyet gösteren “Yılmazlar inşaat Grubu”, ülkede hem özel sektöre, hem de kamu sektörüne hizmet veriyor. Yapımını üstlendiği inşaatların yüksek kalitesiyle ve zamanında teslim edilmesiyle büyük bir güven sağlamış olan bu başarılı firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz’a 2005 yılında, 400 israilli aday arasından, “Yılın işadamı” ödülü verilmiş.
 
1986 yılında imdat Yılmaz tarafından kurulmuş olan firma, bugün Ahmet Reyiz Yılmaz’ın yönetiminde, Türkiye ve israil’in dışında, Romanya ve Polonya’da da faaliyet gösteriyor. israil’de çok aktif olan Yılmazlar inşaat Grubunun şu anda, israil’in her bölgesine yayılmış bulunan 31 ayrı şantiyesi var. Bu şantiyelerde 1000 kadar Türk işçisi çalışıyor. Ayrıca, 700 kadar da israilli işçiye istihdam yaratılmış. Yılmazlar Grubu, israil’deki en büyük 10 inşaat şirketinden biri olarak biliniyor.

SAYFA GÖRÜNÜMÜ >>

Geri

Anasayfa

New Page 1